Stacje ładowania samochodów elektrycznych

Cieszą się coraz większą popularnością także wśród polskich kierowców. Ty również jesteś szczęśliwym posiadaczem samochodu w pełni elektrycznego bądź hybrydowego? A może po prostu zdajesz sobie sprawę, że coraz więcej Twoich klientów porusza się tego typu autami? Jeśli tak, stacje ładowania samochodów elektrycznych oraz PHEV dostępne w naszej ofercie są rozwiązaniem dla Ciebie!

W Polsce infrastruktura w tym zakresie wciąż pozostawia wiele do życzenia, dlatego stacje ładowania pojazdów na prywatnych posesjach wydają się być na tę chwilę koniecznością. Będąc właścicielem galerii handlowej, hotelu czy też parkingu i dokonując ich zakupu nie tylko odpowiesz na potrzeby coraz szerszego grona posiadaczy samochodów BEV i PHEV. Zaskarbisz sobie także ich sympatię i tym samym zyskasz nowych bądź zatrzymasz stałych klientów przesiadających się do tego typu aut.

Prosta obsługa stacji ładowania pojazdów

Wszystkie dostępne w naszej ofercie modele pozwalają w naprawdę szybki i łatwy sposób podłączyć elektryka lub hybrydę typu plug-in. Proponowane przez nas stacje do ładowania samochodów elektrycznych oraz PHEV wyróżniają się prostą konstrukcją, oraz intuicyjną obsługą.

Każdy świeżo upieczony posiadacz pojazdu BEV lub PHEV poradzi sobie z ich obsługą.

Wśród oferowanych modeli dostępne są zarówno rozwiązania dedykowane obsłudze jednego bądź dwóch pojazdów jednocześnie. W zależności od specyfiki konkretnego modelu pozwala on zasilać jednostki elektryczne aut BEV i PHEV prądem stałym DC lub zmiennym AC.

Stacje ładujące samochody elektryczne w każdych warunkach pogodowych

W naszym sklepie kupisz zarówno urządzenia do montażu pod wiatami lub w zamkniętych przestrzeniach, jak również modele, które z powodzeniem obsługiwać można na zewnątrz przez cały rok, przy każdej pogodzie.

Proponowane przez nas stacje do ładowania samochodów elektrycznych oraz hybryd przeznaczone do montażu zewnętrznego zaprojektowane zostały na ciężkie warunki atmosferyczne. Dzięki temu doskonale sprawdzają się w surowym klimacie i cechują się bezawaryjną pracą przy dużej wilgotności, w ujemnych temperaturach.

Stacje do ładowania samochodów elektrycznych i hybryd w przestrzeni publicznej

Wolnostojące modele dostępne w ofercie naszego sklepu to idealne rozwiązanie do ogólnodostępnych miejsc. Świetnie sprawdzają się zarówno na płatnych parkingach czy też przy centrach handlowych lub lotniskach, jak również przy miejscach postojowych udostępnianych klientom przez hotele czy restauracje. To również trafiona inwestycja m.in. w przypadku myjni samochodowych, które chciałyby poszerzyć swoją ofertę i pozyskać właścicieli pojazdów BEV i PHEV jako swoich klientów.

Stacje do ładowania samochodów elektrycznych oraz hybryd na prywatnych posesjach

Właściciele pojazdów BEV lub PHEV, nie chcąc być uzależnionym od ogólnodostępnej infrastruktury, która w naszym kraju wciąż pozostaje dość mocno ograniczona, mogą wyposażyć swój prywatny garaż bądź wiatę w jeden z oferowanych przez nas Wallboxów. Tego typu stacje ładowania pojazdów to wyjątkowo kompaktowe urządzenia, które zapewniają posiadaczom aut BEV i PHEV stały dostęp do odpowiedniego systemu zasilania – o każdej porze dnia, bez konieczności czekania na swoją kolej.

Wallboxy posiadają bardzo estetyczną obudowę, która doskonale wpisze się w charakter nowoczesnych posesji. Dodatkowo jest ona zamykana na klucz, co w przypadku montażu pod wiatą stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed uszkodzeniem np. przez wandali.

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.