SCHOLL SW20 Premium Speed Wax (500ml)...

  SCHOLL SW20 Premium Speed Wax (500ml) - WOSK SYNTETYCZNY

  50,68 zł
  Brutto

  Firma SCHOLL Concepts GmbH z siedzibą w Niemczech od ponad 50 lat spełnia wymagania przemysłu samochodowego, oferując najwyższej jakości, innowacyjne systemy do pielęgnacji i konserwacji samochodów dla przemysłu motoryzacyjnego i lakierniczego. 

  SCHOLL SW20 Premium Speed Wax - to innowacyjny i bezpieczny wosk. Nadaje się do stosowania zarówno na nowych jak i polerowanych powierzchniach. Wysokiej jakości wykończenie w kilka sekund!

  Pojemność: 500ml

  To innowacyjny, bezpieczny i szybki wosk nadający się do stosowania zarówno na nowych jak i już polerowanych wcześniej powierzchniach. Wysokiej jakości wykończenie w kilka sekund!
  Speed Wax usuwa zabrudzenia, kurz i odciski w ciągu kilku sekund i zostawia długotrwale  zabezpieczoną powłokę. Najnowsza technologia polimerowa wypełni mikrorysy na powierzchni lakieru oraz stworzy wysoce odporną powłokę ochronną, która będzie osłaniać Twój samochód nawet przez kilka kolejnych tygodni. Wystarczy nanieść spray i wytrzeć – gotowe. Efekt połysku jest niebywały. SW20 nie zawiera węglowodorów ani olejów silikonowych przez co może być stosowany na wszystkich powierzchniach gładkich. Po naniesieniu SW20, ruchami kolistymi rozprowadź produkt po powierzchni przy użyciu naszej czerwonej fibry MicroPLUS Finishing Cloth i gotowe!

  5 Przedmioty
  Brak opinii

  W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.