SCHOLL SW30 Supergloss Speed Wax...

  SCHOLL SW30 Supergloss Speed Wax (500ml) - WOSK SYNTETYCZNY - WOSK SYNTETYCZNY

  61,50 zł
  Brutto

  Firma SCHOLL Concepts GmbH z siedzibą w Niemczech od ponad 50 lat spełnia wymagania przemysłu samochodowego, oferując najwyższej jakości, innowacyjne systemy do pielęgnacji i konserwacji samochodów dla przemysłu motoryzacyjnego i lakierniczego. 

  Polimerowy wosk w sprayu zostawiający efekt niewiarygodnego połysku. Nowa formuła pozwala uzyskać szklisty efekty wysokiego połysku.

  Pojemność: 500ml

  SW30 to unikalny i innowacyjny preparat uszczelniający w sprayu do zabezpieczania nowych jak i polanycherow już powierzchni. Supergloss Speed Wax usuwa zabrudzenia, kurz i odciski w ciągu kilku sekund i zostawia długotrwale zabezpieczoną powłokę. Najnowsza technologia polimerowa wypełni mikro-rysy na powierzchni lakieru oraz stworzy wysoce odporną powłokę ochronną, która będzie chronić Twój samochód nawet przez kilka kolejnych tygodni. Wystarczy nanieść spray i wytrzeć – gotowe. Efekt połysku jest niebywały. SW30 nie zawiera węglowodorów ani olejów silikonowych przez co może być stosowany na wszystkich powierzchniach gładkich.

  Po naniesieniu SW30, ruchami kolistymi rozprowadź produkt po powierzchni przy użyciu naszej czerwonej fibry MicroPLUS Finishing Cloth i gotowe!

  5 Przedmioty
  Brak opinii

  W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.