SCHOLL SW10 FinalFinish Spar Wax (5l)...

  SCHOLL SW10 FinalFinish Spar Wax (5l) - WOSK SYNTETYCZNY

  275,52 zł
  Brutto

  Firma SCHOLL Concepts GmbH z siedzibą w Niemczech od ponad 50 lat spełnia wymagania przemysłu samochodowego, oferując najwyższej jakości, innowacyjne systemy do pielęgnacji i konserwacji samochodów dla przemysłu motoryzacyjnego i lakierniczego.

  Ten innowacyjny i bezsilikonowy wosk w sprayu nadaje się do wszystkich powierzchni gładkich. Doskonałe czyszczenie i ochrona w jednym.

  Pojemność: 5000ml

  Doskonałe czyszczenie i ochrona w jednym!

  SW10 FinalFinish-Spray to innowacyjny i bezsilikonowy wosk w sprayu, który nadaje się do wszystkich powierzchni gładkich karoserii samochodowych. Usuwa brud i chroni lakierowane powierzchnie bez użycia wody. SW10 nie tylko uszczelnia powłokę, lecz także zostawia długotrwały efekt wysokiego połysku. Preparat może być stosowany również na powierzchniach gorących. Wysokiej jakości olejki wraz z supernowoczesną technologią polimerową wypełnią mikro-zarysowania oraz zabezpieczą lakierowaną powierzchnię zostawiając niezwykle gładką, wytrzymałą i długotrwałą powłokę. Dzięki SW10 osiągniesz wysokiej jakości  wykończenie w zaledwie kilka sekund.

  Po naniesieniu SW10 rozprowadź produkt po powierzchni przy użyciu naszej czerwonej fibry MicroPLUS Finishing Cloth. Pozostaw do wyschnięcia a następnie wypoleruj powierzchnię używając szarej, miękkiej fibry MicroPLUS Premium Cloth – i gotowe!

  5 Przedmioty
  Brak opinii

  W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.