Stacje ładowania LS-4
  Stacje ładowania LS-4
  Stacje ładowania LS-4
  Stacje ładowania LS-4

  Stacje ładowania LS-4

  11 451,30 zł
  Brutto

  Stacje ładowania LS-4 spełniają surowe wymagania stawiane urządzeniom montowanym w ogólnodostępnych przestrzeniach.

  Rekomendowane miejsca instalacji: parkingi publiczne, supermarkety i centra handlowe, stacje autobusowe i kolejowe, restauracje, parki maszynowe.

  Informacje dodatkowe:

  polski producent - RELPOL,

  indeks/nazwa - 2615673/LS4-T237WO

  moc ładowania:2 x 3,7W, 

  wyposażenie: RCBO Type A, DC monitoring, gniazdo Typ 2

  Uwaga: Opis i zdjęcia mają jedynie charakter poglądowy, nie mogą być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru ładowarki LS-4.

  Cena i opis dotyczą wersji LS4-T237WO. Pozostałe konfiguracje wyceniane są indywidualnie.

  Stacje ładowania samochodów elektrycznych LS-4 stworzono z myślą o pracy w surowym, skandynawskim klimacie, dlatego też urządzenia te zapewniają bezawaryjną pracę w najtrudniejszych warunkach.  Stacja ładowania może pracować  w temperaturze od -25 do +50 ºC, a w opcji cold option nawet od -35ºC oraz w warunkach wilgotnych nawet do 95 %. Stacje nadają się do zastosowań zarówno zewnętrznych, jak  i wewnętrznych, co pozwala na ich używanie w dowolnym miejscu: w garażach, hotelach, stacjach benzynowych, centrach handlowych, parkingach, lotniskach i innych, oraz w pomieszczeniach prywatnych.

  Stacja LS-4 ma bardzo smukłą budowę, przy wysokości 140 cm jej szerokość to 37,5 cm, a głębokość niecałe 21 cm. Dodatkowo aluminiowa obudowa i zielony, bardzo wyraźny wskaźnik LED czynią ją szczególnie eleganckim i estetycznym urządzeniem. Konstrukcja pozwala na przykręcenie stacji do podłoża (np. betonu),zamocowanie na ścianie lub osadzenie w ziemi za pomocą zestawu montażowego z rurą Ø 60 mm. Stacja LS-4 w ramach zainstalowanej grupy stacji (do 50 kontrolerów = gniazd, czyli 25 stacji LS-4) może zostać aktywowany Dynamic Load Management (DLM) ograniczający dynamicznie moc każdego z gniazd stacji LS-4 pracujących w danej grupie. Ograniczenie może zostać zdefiniowane z dokładnością do 1A. Moc zasilania ładowarki (power input) Max. 2x22kW.  Zużycie energii w trybie czuwania (stand by)  < 10 W/h.

  Stacje umożliwiają ładowanie aut elektrycznych i hybrydowych  prądem zmiennym (AC) oraz stałym DC. W opcji wolnej 1- fazowej – 16 A, w opcji szybkiej 3 – fazowej 32 A z opcjonalnym licznikiem energii elektrycznej. Posiada oddzielne zabezpieczenia i wyłączniki różnicowoprądowe dla każdego gniazda oraz zintegrowaną elektronikę obsługującą komunikację między stacją a samochodem.

  Stacja jest wyposażona w dwa podświetlone gniazda typu 2 zabezpieczone przed wpływem czynników atmosferycznych oraz wskaźnik LED w postaci wąskiej taśmy umiejscowiony dookoła urządzenia - znajduje się on na tyle wysoko, by pozwalać na odczytanie statusu złączy nawet z większej odległości:

  Zielone światło ciągłe: gotowe do ładowania

  Niebieskie światło ciągłe: ładowarka podłączona do samochodu.

  Stacje LS-4 posiadają czytniki kart RFID, Komunikację LAN, 3G oraz otwarty protokół komunikacyjny OCPP, co oznacza, ze nie może na niej zostać podstawiony system od zewnętrznego urządzenia (w tym poboru opłat).

  Funkcja RFID umożliwia szybkie diagnozowanie usterek poprzez kolorystyczną sygnalizację błędu:

  Czerwone światło ciągłe: oznacza konieczność zresetowanie Wyłącznika różnicowoprądowego lub bezpiecznika zasilania

  Żółte światło ciągłe: sygnalizuje źle podłączony przewód

  Białe światło ciągłe:  sygnalizuje konieczność uruchomienia gniazda 

  Brak jakiegokolwiek światła: informuje o konieczności sprawdzenia bezpiecznika kontrolującego kartę sterującą lub bezpiecznika zasilającego

  Czerwone migające: oznacza niezatwierdzenie RFID.

  5 Przedmioty
  Brak opinii

  W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.