Ładowarki Wallbox

Cenisz sobie praktyczne rozwiązania, niezawodność i nowoczesny design? Jeśli jesteś w posiadaniu lub właśnie planujesz zakup auta BEV lub PHEV, Wallbox polskiej marki RELPOL z pewnością spełni Twoje oczekiwania i zapewni bezproblemowe korzystanie z nowo nabytego samochodu. Ładowarki do samochodów elektrycznych oraz hybryd plug-in tego producenta to także doskonała inwestycja dla firm, które chciałyby zaoferować tego typu udogodnienie swoim klientom lub pracownikom jeżdżącym autami BEV i PHEV.

Produkowane przez firmę RELPOL Wallboxy to niezawodne ładowarki do aut elektrycznych oraz samochodów hybrydowych o mocy 22 kW, które umożliwiają zasilanie akumulatorów za pomocą prądu zmiennego AC, w trybie Mode 3.

W naszej ofercie znajdziesz modele dostępne z gniazdami bądź praktyczną wtyczką z kablem, a także w różnych opcjach w zakresie wyposażenia. Proponujemy m.in. stacje z czytnikiem RFID, licznikiem czy też RCBO typ A.

Wallbox - ścienne ładowarki do samochodów elektrycznych

Ich stosunkowo niewielkie gabaryty oraz obudowa zaprojektowana z myślą o montażu naściennym sprawiają, że urządzenie nie zajmuje wiele cennej przestrzeni. Zawiesić je można już od 0,5 m do 1,5 m od posadzki lub innego podłoża. Pozwala to bez problemu znaleźć dla nich takie miejsce, które zapewni komfortowe podłączanie auta.

Poza tym na zamówienie dostępny jest również specjalny stojak. Znacząco zwiększa on możliwości w zakresie montażu ładowarki samochodów elektrycznych marki RELPOL, jeśli zawieszenie jej na ścianie z jakichś względów utrudniałoby podłączenie auta.

Ładowarki do aut elektrycznych do zamkniętych przestrzeni

Wallboxy RELPOL dedykowane są przede wszystkim do użytku w obrębie własnej posesji – w garażu lub pod wiatą na samochód. Doskonale sprawdzają się ponadto na wszelkich podziemnych czy też zadaszonych parkingach, w tym także przy miejscach postojowych dostępnych dla klientów:

  • hoteli i pensjonatów,
  • galerii handlowych,
  • lotnisk.

Zamknięta obudowa cechuje się wodoszczelnością w klasie IP44. Poza tym ładowarka do samochodów elektrycznych tej marki stworzona została z myślą o pracy w temperaturach od -25°C do nawet 40°C. Zabezpieczony przed bezpośrednim działaniem deszczu Wallbox zapewni więc użytkownikom aut BEV i PHEV stały dostęp do prądu w nieogrzewanych przestrzeniach, bez względu na porę roku.

Łatwa obsługa ładowarek do samochodów elektrycznych Wallbox

Aby z nich skorzystać wystarczy podłączyć auto za pomocą kabla. Ładowarki elektryczne do samochodów BEV i PHEV bez problemu obsługiwane są przez osoby, które dopiero co zaczęły jeździć tego rodzaju pojazdami. Dodatkowo użytkowanie ułatwia wskaźnik LED umieszczony na pokrywie czołowej, który pozwala sprawdzić aktualny status urządzenia.

Wallbox marki RELPOL umożliwia ponadto zdalną komunikację oraz kontrolę systemu za pośrednictwem timera bądź też innej nadrzędnej jednostki sterującej. Niektóre modele ładowarek do aut elektrycznych można połączyć również z siecią Wi-Fi, dzięki czemu możliwe jest zaplanowanie dostępności urządzenia w konkretnych dniach i godzinach za pomocą dedykowanej aplikacji.

Nowoczesny design i kompaktowa obudowa Wallboxów

Niewątpliwą zaletą rozwiązań proponowanych przez markę RELPOL jest ich estetyka. Obudowa produkowana jest głównie z wytrzymałego PVC, a jej wygląd i kompaktowe gabaryty doskonale wpisują się w nowoczesne przestrzenie. Dzięki niej, jak również dzięki wąskiemu, pionowemu wskaźnikowi LED w formie paska zlokalizowanego na pokrywie urządzenia, Wallbox prezentuje się wyjątkowo elegancko i nie zaburza tym samym estetyki otoczenia.

Dodatkowo obudowa stacji zamykana jest na klucz, co uniemożliwia skorzystanie z niej nieuprawnionym osobom, a także chroni jej najważniejsze elementy przed celowym uszkodzeniem przez wandali. Śmiało można zamontować ją więc pod wiatą czy też na terenie ogólnodostępnych parkingów oraz hal garażowych.

Zapewnij sobie lub swoim klientom jeżdżącym autami BEV i PHEV łatwy dostęp do prostej w obsłudze ładowarki do samochodów elektrycznych oraz hybrydowych! Wybierz Wallbox marki RELPOL i przekonaj się o jego zaletach w praktyce!

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.