Stacja ładowania Wallbox GLB EV 22KW...
  Stacja ładowania Wallbox GLB EV 22KW...
  Stacja ładowania Wallbox GLB EV 22KW...

  Stacja ładowania Wallbox GLB EV 22KW (2616083)

  2 788,41 zł
  Brutto

  polski producent - RELPOL,

  kompaktowa obudowa wykonana głównie z PVC, zamykana na klucz,

  wskaźnik LED – odczyt statusu urządzenia (wąski pionowy pasek na pokrywie czołowej),

  montaż naścienny (standard) lub montaż na stojaku (na zamówienie),

  moc 22kW,

  Wyposażenie: gniazdo Typ 2

  Uwaga: Opis i zdjęcia mają jedynie charakter poglądowy, nie mogą być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru ładowarki.

  Wygoda ładowania pojazdów elektrycznych i hybryd plug-in już dziś jest w zasięgu ręki. Kompaktowe stacje ładowania Wallbox pozwalają na pełne doładowanie pojazdów BEV i PHEV w obrębie własnej posesji. Urządzenia spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, a ich konstrukcja sprawia, że są nadzwyczaj proste w obsłudze. Rekomendowane miejsca instalacji: garaże i wiaty parkingowe, parkingi w hotelach i pensjonatach, parkingi w zamkniętych przestrzeniach publicznych.

  Nasza firma działa w Polsce już od wielu lat i zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju akcesoriów motoryzacyjnych. W ostatnim czasie oferta została wzbogacona między innymi o ładowarki do aut elektrycznych. Prezentowane urządzenie jest wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, dzięki czemu może być użytkowane nawet przez wiele lat bez jakichkolwiek oznak zużycia. Dodatkowo odpowiednio zabezpieczona obudowa sprawia, że stacja ładowania samochodów znajdzie swoje miejsce nie tylko w garażu, ale również na parkingu firmowym. Urządzenie jest całkowicie odporne na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych.

  Auta elektryczne są w Polsce coraz popularniejsze, jednak odpowiednio przystosowanych stacji nadal jest niewiele. Rozwiązaniem na brak energii w samochodzie z pewnością będzie dostarczane przez nas urządzenie, które w zaledwie kilka godzin w pełni naładuje akumulatory pojazdu. Zapraszamy także do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszego modelu urządzenia dla swoich potrzeb.

  5 Przedmioty
  Brak opinii

  W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.