Stacja ładowania Wallbox GLB T2FC...
  Stacja ładowania Wallbox GLB T2FC...
  Stacja ładowania Wallbox GLB T2FC...

  Stacja ładowania Wallbox GLB T2FC 22KW (2616112)

  3 124,58 zł
  Brutto

  polski producent - RELPOL,

  kompaktowa obudowa wykonana głównie z PVC, zamykana na klucz,

  wskaźnik LED – odczyt statusu urządzenia (wąski pionowy pasek na pokrywie czołowej),

  montaż naścienny (standard) lub montaż na stojaku (na zamówienie)

  moc 22kW,

  Wyposażenie: przewód z wtyczką Typ 2

  Uwaga: Opis i zdjęcia mają jedynie charakter poglądowy, nie mogą być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru ładowarki.

  Wygoda ładowania pojazdów elektrycznych i hybryd plug-in już dziś jest w zasięgu ręki. Kompaktowe stacje ładowania Wallbox pozwalają na pełne doładowanie pojazdów BEV i PHEV w obrębie własnej posesji. Urządzenia spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, a ich konstrukcja sprawia, że są nadzwyczaj proste w obsłudze. Rekomendowane miejsca instalacji: garaże i wiaty parkingowe, parkingi w hotelach i pensjonatach, parkingi w zamkniętych przestrzeniach publicznych.

  Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat bardzo duże doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie jakościowych akcesoriów motoryzacyjnych. Sporym zainteresowaniem klientów cieszą się ładowarki do aut elektrycznych, dzięki którym można w zaledwie kilka godzin w pełni uzupełnić akumulatory pojazdu. Prezentowane urządzenie zostało wyposażone w standardowe gniazdo pasujące do większości dostępnych modeli aut

  Domowa stacja ładowania samochodów to znakomite rozwiązanie dla każdego posiadacza pojazdu elektrycznego. Może ona być zamontowana w garażu, a oprócz tego również na firmowym parkingu. Długi kabel pozwala na doładowanie nawet sporej wielkości samochodów, a prosta i intuicyjna obsługa sprawia, że żaden z użytkowników nie będzie miał problemów z właściwą obsługą stacji. Zapraszamy do obejrzenia także innych modeli urządzeń dostępnych w ofercie naszej firmy. Przeprowadzone na przestrzeni ostatnich lat liczne realizacje dają nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającym klientom pod względem funkcjonalności oraz jakości wykonania.

  5 Przedmioty
  Brak opinii

  W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.