Stacja ładowania Wallbox...
  Stacja ładowania Wallbox...
  Stacja ładowania Wallbox...

  Stacja ładowania Wallbox GLBDC-T222WO-A (2616113)

  3 862,15 zł
  Brutto

  polski producent - RELPOL,

  kompaktowa obudowa wykonana głównie z PVC, zamykana na klucz,

  wskaźnik LED – odczyt statusu urządzenia (wąski pionowy pasek na pokrywie czołowej),

  montaż naścienny (standard) lub montaż na stojaku (na zamówienie)

  moc 22kW,

  Wyposażenie: RCBO Typ A, DC, gniazdo Typ2

  Uwaga: Opis i zdjęcia mają jedynie charakter poglądowy, nie mogą być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru ładowarki.

  Wygoda ładowania pojazdów elektrycznych i hybryd plug-in już dziś jest w zasięgu ręki. Kompaktowe stacje ładowania Wallbox pozwalają na pełne doładowanie pojazdów BEV i PHEV w obrębie własnej posesji. Urządzenia spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, a ich konstrukcja sprawia, że są nadzwyczaj proste w obsłudze. Rekomendowane miejsca instalacji: garaże i wiaty parkingowe, parkingi w hotelach i pensjonatach, parkingi w zamkniętych przestrzeniach publicznych.

  Nasza firma już od wielu lat zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju akcesoriów motoryzacyjnych. Oferta przedsiębiorstwa to między innymi ładowarki do aut elektrycznych. Prezentowany produkt został wykonany z bardzo wytrzymałych podzespołów, dzięki czemu może być montowany nie tylko w garażach, ale także poza budynkami. Zastosowanie odpowiednich materiałów oraz szczelnej obudowy powoduje, że urządzenie jest odporne na działanie warunków atmosferycznych.

  Stacja ładowania samochodów odznacza się bardzo wysoką wydajnością, dzięki czemu może w zaledwie kilka godzin uzupełnić poziom akumulatorów. Urządzenie posiada standardowe gniazdo do ładowania, a prosta i intuicyjna obsługa sprawia, że żaden z użytkowników nie będzie miał problemów z właściwą obsługą stacji do aut elektrycznych. Zachęcamy także do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszego modelu urządzenia dla swojego samochodu.

  5 Przedmioty
  Brak opinii

  W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.