Przedsiębiorcy decydują się na leasing pojazdu głównie po to, aby zaoszczędzić spore sumy. Miesięczne opłaty mogą być znacznie niższe niż w przypadku kredytu samochodowego. Warto również zauważyć, że koszty mogą być jeszcze bardziej atrakcyjne, jeżeli wybierze się nie nowy, a używany pojazd. Jednak co dzieje się w momencie, kiedy umowa dobiega końca?
Leasing samochodowy zaraz obok kredytu samochodowego jest najpopularniejszą formą finansowania zakupu auta. Dzięki niemu można wypożyczyć samochód od dealera na określony czas, a także liczbę kilometrów. Działanie leasingu opiera się na tym, że klient płaci miesięczne raty leasingowe za pojazd, a w zamian może go użytkować.
Regularne serwisowanie samochodu i dokonywanie niezbędnych napraw w Autoryzowanych Serwisach Samochodowych to nie tylko gwarancja dłuższej żywotności i niezawodności pojazdu, ale także możliwość utrzymania go we wzorowym stanie technicznym. Ponadto systematyczne dbanie o samochód chroni przed nadmiernym spadkiem jego wartości.
Gdy rozważasz zakup pojazdu, masz możliwość skorzystania z form finansowania poza kredytem znanym większości konsumentom. Nowoczesnym rozwiązaniem jest leasing, który nie jest dostępny wyłącznie dla przedsiębiorców. Dowiedz się, czym jest leasing, jakie są jego rodzaje oraz modele.