SCHOLL S17+ Pasta Polerska 1 kg

SCHOLL S17+ Pasta Polerska 1 kg

178,35 zł
Brutto

Firma SCHOLL Concepts GmbH z siedzibą w Niemczech od ponad 50 lat spełnia wymagania przemysłu samochodowego, oferując najwyższej jakości, innowacyjne systemy do pielęgnacji i konserwacji samochodów dla przemysłu motoryzacyjnego i lakierniczego.

Scholl S17+ jest wielo-funkcyjną pastą ścierną przeznaczoną do aplikacji na świeżo malowanych jak i używanych lakierach.

Opakowanie: 1kg

Uniwersalna pasta S17+ może być stosowana zarówno do aplikacji na świeżo malowanych jak i głęboko zarysowanych i używanych lakierach. Z pewnością przekonają Cię wysoki poziom cięcia, efekt szklistego połysku jak i minimalna produkcja pyłów. Dzięki technologii iPT(intelligent Powder Technology) wysoka jakość pracy polerskiej pozwala usunąć  zarówno lekkie jak i ciężkie zarysowania oraz zadrapania klaru, a tym samym generuje długotrwały i głęboki połysk. Najlepsze efekty uzyskasz dzięki tej paście na odpornych na zarysowania nano-powłokach!

Pasta S17+ może być stosowana ze wszystkimi padami polerskimi SCHOLL. Na świeżo pomalowanych lakierach zalecamy stosowanie twardych, ciemnoniebieskich padów SpiderPad. W przypadku powierzchni używanych i porysowanych, zalecamy korzystać z naszych porowatych fioletowych padów.

5 Przedmioty
Brak opinii

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.